Jesteśmy twórcami autorskiego systemu BiznesFon korzystającego z pakietowej transmisji głosu
(Voice over Internet Protocol).
dowiedz się więcej
Specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych dla Klientów biznesowych. Usługi są dedykowane zarówno dla Klientów o scentralizowanej jak i rozproszonej strukturze. Nasze rozwiązania implementujemy w dużych i średnich firmach, Centrach handlowych oraz budynkach biurowych wymagających współdziałania tradycyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych z nowościami technicznymi.

Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym nasza firma – jako jedna z pierwszych – oferuje nowy rodzaj usługi polegający na kompleksowej realizacji projektów teleinformatycznych począwszy od projektowania poprzez wykonanie, a skończywszy na świadczeniu usług i administrowaniu nimi.

Naszą kompleksową ofertę uzupełniają usługi konsultingowe w zakresie doradztwa, weryfikacji i doboru optymalnych rozwiązań.

Zajmujemy się optymalizacją kosztów związanych z obsługą IT naszych Klientów, jak i optymalizacją zasobów, dbając o efektywne wykorzystanie posiadanych systemów telekomunikacyjnych i informatycznych oraz ich elastyczny i spójny rozwój wraz ze zmianą potrzeb i pojawianiem się nowocześniejszych i efektywniejszych technologii.

Nasze bogate doświadczenie, nowoczesne technologie i profesjonalna obsługa Klienta pozycjonują nas jako firmę wdrażającą nowatorskie rozwiązania. Sukces ten zawdzięczamy głównie naszym Klientom. Dla nich też ciągle ulepszamy portfolio produktów, szkolimy kadry i modernizujemy infrastrukturę.
Firma Call3.pl sp. z o. o. powstała w 2006 roku i jest zarejestrowana jako Operator
Telekomunikacyjny w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej pod numerem 7273